Sitemize eklemek istediğiniz program veya makale varsa üstteki butona tıklayınız.

Kayan Menü Nettetek
5KPlayer Video Oynatıcısı İndir Nettetek.Net

5KPlayer

Lisans / Fiyat: ÜCRETSİZ
Sürüm: 4.6
Eklenme: Eylül 19th, 2017
Dil: İNGİLİZCE
Boyut: 38.91 MB
Üretici: DearMob, Inc.
Ekleyen: SalihSari
İNDİR
5KPlayer
Oy ver

ile videolarınızı zorluk çekmeden oynatın

5KPlayer videolarınızı yüksek çözünürlükte oynatır, bunları Youtube veya Dailymotion’dan indirebilir ve hatta onları AirPlay ile TV’nize veya büyük ekrana gönderebilir. Diğer medya oynatıcılardan çok daha kolay, ancak her şeyde hızlı ve güvenilir. Komplikasyonsuz videolar oynamak isteyenler için mükemmeldir.

 

İstediğinizi, istediğiniz zaman oynayın

5KPlayer’ı açtıktan sonra, oynatılacak içeriğin türünü kolayca seçebilirsiniz. Yüksek tanımlı video (4k ve 5k dahil), MP3 ses, DVD filmleri ve hatta çevrimiçi radyo akışı desteklenir. Kontroller, tipik bir medya yürütücüsünden, görüntü düzenleme kontrollerinin eklenmesiyle bekleyebileceğiniz şeylerdir.

Youtube veya Dailymotion’dan müzik videoları indirmeyi sever misiniz? Size bir el verebilir: video adresine yapıştırın ve uygulama sadece ses bölümünü dinleyebilmeniz için MP3 veya AAC’ye dönüştürme seçeneğiyle yüksek kalitede indirecek ve video kitaplığınıza kaydedin.

AirPlay entegrasyonu, yerel ağınıza bağlı herhangi bir ekrana veya hoparlörlere video ve ses göndermenizi sağlayan ilginç bir ektir. Örneğin, Apple TV’ye sahipseniz, herhangi bir videoyu TV’de çalmasını veya tam tersini yapmasını söyleyebilirsiniz (5KPlayer, AirPlay’den içerik alabilir).

Özellikleri yuvarlatmak, biri ses ve diğeri görüntü için iki yapılandırma penceresi olup videolar oynatılırken parlaklık ve renk gibi şeyleri değiştirmenize izin verir. Öte yandan, oyun ayarları eksik.

 

Kolayca işlenir

5KPlayer en baştan size yol gösterir, ortak seçenekleri önermek ve kesinlikle gerekli olmayan her şeyi saklamak. Bu sadelik, daha çok bir masaüstü uygulaması gibi bir telefon uygulaması gibi dürüstçe, özellikle VLC’nin karmaşıklığına kıyasla hoş karşılanıyor.

Testlerimiz sırasında sorun yaşamadık: videoları oynatma, indirme ve dönüştürme sorunsuz ve sorunsuz başladı. Bu anlamda, temel işlevlerini sorunsuzca yerine getirdiğini söyleyebiliriz.

 

VLC’den daha kolay, QuickTime’dan daha güçlü

VLC’nin karmaşıklığından bıkarsanız ve varsayılan Mac OS X medya oynatıcısından daha güçlü bir alternatif arıyorsanız, 5KPlayer mükemmel bir orta yer olabilir.

Yorum Yapabilirsiniz

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.