Sitemize eklemek istediğiniz program veya makale varsa üstteki butona tıklayınız.

Kayan Menü Nettetek
Anomaly 2 - Uzay Aksiyon Savaş Oyunu İndir Nettetek.Net

Anomaly 2

Lisans / Fiyat: ÜCRETLİ (STEAM)
Eklenme: Eylül 19th, 2017
Dil: İNGİLİZCE
Üretici: 11 bit studios
Ekleyen: SalihSari
İNDİR
Anomaly 2
Oy ver

, kıyamet sonrası dünyada yabancılar tarafından işgal edilen bir ‘kule’ suç oyunudur. Bu oyunda, görevin özel bir konvoyu kontrol altına alıp uzaylıların bir sıralamasını yok etmektir.

 

Anomaly 2’de yeryüzündeki uzaylıları patlatın!

Yabancılar insan ırkını işgal etti, buzul çağında geri döndü ve insanlar işgalcilere karşı acımasız bir savaş başlattı-bu Anomaly 2’de sizi neredeyse bekleyen senaryo. Alternatif sonlar sunan iyi stoklanmış bir tek kişilik kampanyada, ağır silahlanmış uzaylılara karşı saldırı başlatmanız gerekir. Amacınız, istediğiniz zaman dönüşebilecek robotlar da dahil olmak üzere, haçlı seferinizde size yardımcı olacak şok birlikleri. Ordunuzu savaşta yönetmenize yardımcı olması için bir takım nesne ve saldırılar da mevcuttur. Anomaly 2, diğer oyuncularla rekabet etme imkânının bulunduğu çok oyunculu bir moda da sahiptir. Bu mod, beş ayrı haritada ‘kule savunması’ ile ‘kule suçu’ çatışmasını görür. Maalesef, çok oyunculu mod, oyuncuları test ettiğimizde yoktu.

 

Her şey taktiklere dönüşüyor

Düşmanlarınızı karşı saldırıya stratejik olarak yerleştirmeniz gereken ‘kule savunması’ndan farklı olarak, Anomaly 2’nin bariz amacı, uzaylılara karşı bir istila başlatmaktır. Her göreve başlamadan önce harita seviyesini görmeniz ve ordunuzun atması gereken rotayı ayarlamanız gerekir. Konvoyunuz daha sonra bir demiryolu pistinde olduğu gibi hareket eder ve taktik kurmanız ve birliklerini yönetmeniz gerekir; böylece uzaylıları dışarı atarsınız. Yolda, örneğin savaş ekipmanınızı onarmanıza yardımcı olan nesneleri toplayabilirsiniz. Diğerleri, düşmana daha fazla güç ve verimlilikle saldırmanıza yardımcı olmak için ‘güç-up’lar’ olarak hareket eder. Zorluk arayan oyunculara hitap edecek bir hardcore modu da dahil olmak üzere dört zorluk seviyesi mevcuttur.

 

Harika grafikler

Anomaly 2, grafiksel olarak konuşmak gerekirse, mükemmel bir kaliteye sahip olan sinematik animasyonlarıyla oldukça bağımlılık içindedir. Ayrıca bu oyunun en büyük ve en iyi özelliği, bu nedenle Anomaly 2 oyunundan tam olarak yararlanmak için güçlü bir cihazın şiddetle tavsiye edilmesi ve hatta gerekli olması.

 

İyi bir kule suçu

Birliklerin alacağı rotayı seçtikten sonra onu değiştiremezsiniz. Sonuç olarak, hızlı tepki verirseniz ve düşmanlarınızla savaşmak için doğru yöntemleri seçerseniz, iyi yapacağınız bir refleks ve hız oyunu olarak sunulur. Anomaly 2’nin sunduğu taktik kombinasyonlarının yanı sıra mükemmel kalite grafikleri ve iyi donanımlı tek kişilik kampanyadan keyif alacaksınız.

Yorum Yapabilirsiniz

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.