Sitemize eklemek istediğiniz program veya makale varsa üstteki butona tıklayınız.

Kayan Menü Nettetek
CrossFire Aksiyon Oyunu İndir Nettetek.Net

CrossFire

Lisans / Fiyat: ÜCRETSİZ
Sürüm: 2.0
Eklenme: Eylül 19th, 2017
Dil: İNGİLİZCE
Boyut: 2.52 MB
Üretici: Suba Games
Ekleyen: SalihSari
İNDİR
CrossFire
Oy ver

, çevrimiçi çok oyunculu bir first person shooter (FPS) oyunudur. Takım oyunları için çevrimiçi diğer oyunculara katılın.

Kurulumdan sonra, birkaç dakika sürebilir, CrossFire ekran adınızı ve bir karakter seçmeniz gerekir. Seçilebilecek üç tane var, bir Rus OMOH askeri, İngiliz SAS veya ABD S.W.A.T. üyesi. Kendinize karşı çeşitli silahlar da vardır. Bu menüler biraz fazla karmaşıktır, ancak istemediğiniz sürece orada fazla zaman harcamak gerekli değildir.

Oyun sunucularına katılmak gerçekten basit ve bir kere oynamışsanız katılmak için bir oyun listesi sunulacak veya kendi oyun sunucularınızı oluşturabilirsiniz. Dört oyun moduna sahiptir; en yenilikçi klasik Team Death Match, Arama ve Yok Etme, Eleme ve Hayalet Modu. Burada, bir takım gizlenmiş ve bıçaklarla silahlanmış ve bir hedefi yoketmek için gizlice dolaşmak zorundayız.

Hızlı Ölüm Atış Hareketi sunduğu için Team Death Match en popüler gibi görünüyor. Kontroller bir FPS için tipiktir ve iyi çalışır. Grafikler kabul edilebilir, şaşırtıcı değil, bu CrossFire çoğu PC’de sorunsuz çalışıyor demektir. Ücretsiz çok oyunculu bir oyun için harika. Ses harika, oynamak gerçekten eğlenceli.

Bazı çevrimiçi çekim eylemleri gibi hissediyorsanız, CrossFire, tasarıyı mükemmel şekilde uymalıdır

Yorum Yapabilirsiniz

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.