Sitemize eklemek istediğiniz program veya makale varsa üstteki butona tıklayınız.

Kayan Menü Nettetek

2017 Yılının En İyi 15 Android Başlatıcı Uygulaması

Eklenme: Eylül 24th, 2017
Ekleyen: SalihSari
2017 Yılının En İyi 15 Android Başlatıcı Uygulaması
Oy ver

Bu yazımızda yılında en beğenilen, en çok indirilen 15 adet () uygulamasını sizler için listeledik. Sizde listemizi inceleyin, tavsiyelerimizin ücretsiz deneme sürümlerini deneyin ve seçiminizi yapın.

İsterseniz sitemizdeki tüm Android Başlatıcı ve diğer android uygulamalarını görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

1.  Google Play'den Başlatıcı Launcher İndir Nettetek.Net

Action Launcher, uzun zamandır okurlarımızın favori Android başlatıcı uygulaması olmuştur. Stok Android hissiyle gelir. Bununla birlikte, üstte bazı benzersiz özellikler içeren bazı ekstra özellikler var. Quicktheme, duvar kağıdınıza dayalı olarak UI’larınızın renklerini özelleştirmenizi sağlar. Kepenkler, bir uygulamanın widget’ını, ana ekranda bir ayar yapmadan kontrol etmenizi sağlar. Telefonunuzu daha çok Android Oreo’ya benzetmek için tema ve özelleştirme öğeleri vardır. Ayrıca simge paketi desteği, sık güncellemeler ve çok daha fazlası var. Bununla ilgili çok şey var. Hatta uygulama çekmecesi yapılandırılabilir.

 

 

2.  ADW Launcher 2Google Play'den Başlatıcı Launcher İndir Nettetek.Net

Geliştirici destek vermeyinceye kadar ADW Başlatıcı uygulaması bu listede olmalıydı. Bununla birlikte, ADW Launcher 2’nin piyasaya sürülmesi ile, onu listeye geri yüklemek bariz bir seçim oldu. Bu, Android’in stokuyla daha iyi uyuşan güncellenmiş bir kullanıcı arayüzü içerir. Buna ek olarak, başlatıcı kısayolları, pek çok özelleştirme seçenekleri, uzantıları ve diğer modern özelliklerin tonları var. Ayrıca gördüğümüz en iyi make-the-own-widget özelliklerinden birine sahiptir. Android’in fırlatma elitleri arasında haklı yerini tekrar aldı. Ücretsiz olarak indirebilir veya pro sürümü 3,49 ABD Doları tutarında bir uygulama içi satın alma işlemi olarak alabilirsiniz.

 

 

3.  Apex LauncherGoogle Play'den Başlatıcı Launcher İndir Nettetek.Net

Apex Launcher çok uzun bir süre dolaşıyor ve şimdiye kadar ki en ikonik Android başlatıcı uygulaması uygulamalarından biri olmaya devam ediyor. Action Launcher gibi, iyi bir önlem almak için atılmış birkaç ekstra özellik içeren bir stok Android görünüm ve his vermeyi amaçlıyor. Bunların arasında geçiş animasyonları, kaydırma alışkanlıkları gibi şeyleri değiştirebilme yeteneği ve simgeleri bolca yerleştirebileceğiniz bir kaydırma rıhtımı bile var. Apex Launcher’da ayrıca bir tema motoru da bulunmaktadır. Geliştirici, fırlatıcıyı çok geliştirmenin ortasında. Bunu deneyenler 2017’de büyük değişiklikler bekleyebilir.

 

4.  Arrow LauncherGoogle Play'den Başlatıcı Launcher İndir Nettetek.Net

Microsoft Arrow Launcher uygulamasının iniş çıkışları vardı. Şimdi, gerçekten iyi bir Android başlatıcı uygulaması haline geldi gibi görünüyor. Arrow Launcher’ın fikri, uygulamalarınızı ve benzerlerini koymak için bir ana ekran elde etmenizdir. Buradan sık iletişimler, hatırlatıcılar (Wunderlist tarafından desteklenmektedir), son belgeler ve sık uygulamanız gibi şeyleri gösterecek çok sayıda önceden ayarlanmış ana ekranınız vardır. Microsoft ayrıca başlatıcıyı yeni özelliklerle sık sık günceller. Bu özellikler genellikle diğer Microsoft ürünleriyle de bütünleşir. Bu, Microsoft ürünlerini kullananlar için iyi bir seçenektir.

 

5.  Google Play'den Başlatıcı Launcher İndir Nettetek.Net

Atom Launcher, doğru yönde ilerleyen daha yeni bir Android başlatıcı uygulaması. Bir tema üreticisi tarafından geliştirilmekte ve bunun için de Google Play Store’da çeşitli temalar bulabilirsiniz. Hareket kontrolü, ekstra ayarları olan gizli bir platform, yerleşik widget’lar, simge paketi desteği ve çeşitli diğer ayarlar ve özelleştirmeler ile birlikte üstün bir özelleştirme sağlar. Hafif ve etkili ancak onu rekabet edebilecek niteliklere sahip. İndirebilir ve ücretsiz kullanabilirsiniz. Bu şekilde, pro sürümü için ödeme yapmadan önce deneyebilirsiniz.

 

 

6.  EverythingMe LauncherGoogle Play'den Başlatıcı Launcher İndir Nettetek.Net

EverythingMe Launcher kapandı ve 2015’te Play Store’u bıraktı. Ocak 2017’de Play Store’a döndüler. Bu harika bir haber, çünkü bu çok iyi bir Android başlatıcı uygulaması. Çok akıllı özelliklere sahiptir. Uygulamalarınızı otomatik olarak kategorilere ayıran akıllı klasörler bulunur. Ayrıca, bildirimler, cevapsız çağrılar, takvim etkinlikleri ve daha pek çok şeyin içeriksel bağını da taşır. Uygulama, alışkanlıklarınızı öğrenmek için biraz zaman alıyor. Mesele, işler bittikten sonra çok iyi çalışmasıdır. Başlatıcıyı ücretsiz kullanabilirsiniz.

 

7.  Evie LauncherGoogle Play'den Başlatıcı Launcher İndir Nettetek.Net

Evie Launcher, 2017 yılının en iyi Android uygulamaları için seçimlerimizden biridir. Bu, benzersiz özelliklere sahip, hafif, hızlı bir Android başlatıcısıdır. Ekranın altından yukarı doğru sürükleyebileceğiniz Pixel Launcher tarzı uygulama çekmecesini kullanır. Ayrıca, simge paketleri, no-dock modu desteği ile gelir ve ana ekranda ızgara boyutu gibi şeyleri değiştirebilirsiniz. Evie Launcher’da bile okunmamış rozet, widget özelleştirmesi ve daha pek çok şey var. Uygulama içi satın almadan indirmek tamamen ücretsizdir.

 

8.  Launcher 8Google Play'den Başlatıcı Launcher İndir Nettetek.Net

Launcher 8 benzersiz bir başlatıcı çünkü Android gibi bir şey görmüyor. Aslında, bu başlatıcının tek varoluş amacı, telefonunuzu bir Windows Phone’a benzetmektir. Bunu kullanarak, widget’larınızı Windows Phone stili canlı karo biçimine dönüştürebilir ve Windows Phone ile neredeyse aynı deneyimi yaşayabilirsiniz. Ayrıca, çok sağlam bir Android başlatıcısı uygulaması haline getiren bir avuç diğer özellikle birlikte gelir. Başlatıcı ücretsiz olarak indirilebilir.

 

 
9. Lightning LauncherGoogle Play'den Başlatıcı Launcher İndir Nettetek.Net

Lightning Launcher oldukça iyi, ilk zamanlarında minimum Android başlatıcısıydı. O zamandan beri şimdiye kadar yapılmış en kişiselleştirilebilir Android başlatıcılardan biri haline geldi. Hala çok süper hafif. Ana ekranda neredeyse her şeyi değiştirme olanağı verir. Birden fazla durum için birden fazla ana ekran setine bile sahip olabilirsiniz. Belki de en benzersiz özelliği betikleme desteğidir. Lightning Launcher’ın her şeyi yapması için JavaScript kullanabilirsiniz. Ek eklentiler, dil paketleri ve daha fazlası için indirilebilir. Özellik listesi karşılaştırmalı olarak bu kadar uzun değildir, ancak tüm sağ kutuları işaretlemiş gibi görünüyor. Uygulama aynı zamanda bir öğrenme eğrisine sahip, ancak öğrenmeye de değer.

 

 

10.  Next Launcher 3D ShellGoogle Play'den Başlatıcı Launcher İndir Nettetek.Net

Next Launcher 3D Shell, GO Dev tarafından hazırlanmıştır. Yani GO Launcher’ı yapan kişiler ile aynı kişiler. 3D animasyonlar, çeşitli geçiş efektleri sunar. ve benzersiz özelleştirme seçenekleri ile bizleri karşılıyor. Ayrıca, ana ekranlarınızı döndürüp aradığınız bir kaydırma çubuğunu bulmanıza olanak tanıyan bir kaydırma çubuğu da içerir. Kuşkusuz, oradaki en pahalı Android başlatıcısı uygulamalardan biridir. Giriş fiyatı çok yüksek olursa sizi suçlayamazdık. Ancak, uygulamayı ücretsiz deneyebilirsiniz. Ayrıca, bağımsız uygulama yerine deneme sürümünden bir uygulama içi satın alma olarak satın alırsanız, uygulamayı daha ucuza alabilirsiniz.

 

 

11.  Nova LauncherGoogle Play'den Başlatıcı Launcher İndir Nettetek.Net

Nova Launcher’dan çok daha iyi olamaz. Apex Launcher gibi Nova da eski güzel günlerden beri var. Sadece alakalı değil, aynı zamanda mevcut en iyi Android başlatıcısı uygulama seçeneklerinden biri olmaya devam etmektedir. Hareket desteği, uygulamanın görünüm ve izlenimini özelleştirme yeteneği, simge paketi desteğini, temaları ve çok daha fazlasını içeren özelleştirme özelliklerinden oluşan bir çamaşır listesine sahiptir. Uygulama aynı zamanda, böceklerin çabucak çöpe atıldığı ve yeni özellikler sürekli olarak eklendiği anlamına gelen sıkıntılı bir hızda güncelleniyor. Ayrıca, sonunda yeni bir telefona geçtiğinizde ana ekran düzenlerini yedekleme ve geri yükleme olanağı da vardır. İlk önce deneme sürümünü öneririm.

 

12.  Smart Launcher 3 Google Play'den Başlatıcı Launcher İndir Nettetek.Net

Smart Launcher 3 bir süredir dolaşıyor. Ayrıca biraz güncellendi. Şöhretin en büyük iddiası, simgelerinizi görüntülemenize olanak tanıyan çeşitli yöntemlerdir. Standart çiçek şekli, çeşitli ızgaralar ve çok daha fazlasını bulunduruyor. Tüm bunlara ek olarak, ana ekranınızda, içeriğe dayalı bir arama, çok sayıda tema, eklenti desteği ve daha fazlası hakkında bildirim alabilirsiniz. İsterseniz uygulamaları bir şifre kilidi arkasına gizleyebilirsiniz. Özellikleri iyi bir listeye sahiptir. Ancak, şişmiş hissetmemek harika bir iş çıkarır. Denemek için uygulamayı ücretsiz indirebilirsiniz.

 

13.  Solo LauncherGoogle Play'den Başlatıcı Launcher İndir Nettetek.Net

Solo Launcher, kendisini bir DIY Android başlatıcısı olarak tanımlar. Kullanıcılara kendi yollarını yapabilme becerisine önem vermek gerekir. Uygulamanın kendisinde Malzeme Tasarımı, jestler, temalar, duvar kağıtları ve daha fazlası bulunur. Birçok standartta, bu oldukça basit özellikler kümesidir. Ancak, size bir sürü şey vermek yeterli. Olumsuz tarafı, önbellek temizleme, hız artırma ve bellek silme gibi işe yaramaz şeyleri içeriyor. Gerçekten işe yaramazlar çünkü bunlar işe yaramazdan daha fazladır. En azından çoğu insan için bunu görmezden gelmek yeterince kolaydır. Değilse, o zaman bunu atlayın ve diğerlerinden birini deneyin.

 

 

14.  Google Play'den Başlatıcı Launcher İndir Nettetek.Net

TSF Launcher benzersiz başlatıcı uygulamalardan biridir. Tam jest desteği de dahil olmak üzere çeşitli özelleştirmelere sahiptir. Çok güzel görünen birçok şey yapabilirsiniz. Bununla birlikte, bu, diğer fırlatıcıların bir dereceye kadar taklit etmediği masaya getirmiyor. Yine de kullanmak çok eğlenceli. Ekstra özelliklerden bazıları, 3D animasyonlar, sınırsız rıhtım çubuğu, ana ekrandaki simgeler, aletler gibi şeylerin toplu seçimleridir. İndirmek ve kullanmak tamamen ücretsizdir. Ayrıca, uygulama rozetleri ekleyen ek bir eklenti de vardır.
 

 

15.  Yahoo Aviate LauncherGoogle Play'den Başlatıcı Launcher İndir Nettetek.Net

Aviate Launcher’ın oldukça iyi bir geçmişi var. Yahoo’nun satın almadan önce bir avuç geliştiricinin bir başlangıç projesi olarak başladı. EverythingMe Launcher’da olduğu gibi, Yahoo Aviate de ihtiyacınız olduğunda ihtiyaç duyduğunuz uygulamaları sunmaya çalışmak için bazı bağlamsal öğeler içeriyor. Ayrıca şık, basit bir düzen ile gelir. Smart Stream adı verilen bir özellik taşır. Aslında Google Asistan’ın daha az etkili bir sürümüdür. Uygulama, güncellemeye bağlı olarak biraz değişir, ancak genel olarak oldukça dengelidir. Ayrıca ücretsiz.

 

 

Hepsi bu kadar deneyin ve seçiminizi yapın 🙂

Yorum Yapabilirsiniz

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.