Sitemize eklemek istediğiniz program veya makale varsa üstteki butona tıklayınız.

Kayan Menü Nettetek
McAfee İnternet Güvenlik Paketi Nettetek.Net

McAfee İnternet Güvenlik Paketi

Lisans / Fiyat: Deneme Sürümü
Sürüm: 2011
Eklenme: Eylül 19th, 2017
Dil: İNGİLİZCE
Boyut: 4.88 MB
Üretici: Mcafee
Ekleyen: SalihSari
İNDİR
McAfee İnternet Güvenlik Paketi
Oy ver

, internette çok fazla zaman geçiren ve bilgisayarlarını en kötü web sitelerinden korumak isteyen insanlar için kapsamlı bir çözüm olan güvenlik santralı tarafından sunulan en son üründür.

McAfee İnternet Güvenlik Paketi açar açmaz fark edeceksiniz – bu yeni sürüm görsel olarak çok farklı. Arabirim ayrıştırılmış ve minimalist, ancak yine de neler olduğunu görmek kolaylaştırıyor yönetir. Yeni görünüme alışmak biraz zaman alabilir, ancak kesinlikle buna değecektir.

Güvenlik fonksiyonlarına gelince, McAfee İnternet Güvenlik Paketi kapsamı altındadır. Standart gerçek zamanlı koruma, düzenli taramalar ve güvenlik duvarı dışında bu güvenlik paketi, web ve e-posta koruması, kapsamlı ebeveyn denetimleri, çevrimiçi yedekleme ve hatta PC optimizasyonu sunar.

McAfee İnternet Güvenlik Paketi’teki yolunuzu bulmak çok kolaydır – sizi ilgilendiren bölüme tıklayın ve aşağıda görüntülenen durumu ve seçenekleri göreceksiniz. Bu kategorilerin herhangi birine tıkladığınızda yapılandırma seçenekleri görüntülenir, vb. “Geri dönmek” için, sağ üst köşedeki kapat simgesini tıklamanız yeterlidir.

Geleneksel bir güvenlik paketinden biraz uzaklaşmakla birlikte hoş karşılanıyor. McAfee İnternet Güvenlik Paketi çok elle hareket ediyor – en az çaba harcayarak tarıyor, izliyor ve koruyor – ancak “teknenin altında” bir göz atmak istiyorsanız, en kolay ve en net güvenlikten biri olduğunu göreceksiniz şimdiye kadar gördüğünüz süitler.

Radikal bir yeniden tasarım, internet hayranları için mükemmel bir güvenlik paketi olan İnternet Güvenlik Paketi’e eklenir.

Yorum Yapabilirsiniz

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.