Sitemize eklemek istediğiniz program veya makale varsa üstteki butona tıklayınız.

Kayan Menü Nettetek
Türke Kurban Android Uygulaması İndir

Türke Kurban Android Uygulaması

Lisans / Fiyat: ÜCRETSİZ
Sürüm: 1.0
Eklenme: Mart 4th, 2018
Dil: TÜRKÇE
Boyut: 4.16 MB
Üretici: Nettetek.Net
Ekleyen: SalihSari
İNDİR
Türke Kurban Android Uygulaması
Oy ver

uygulamasında anlık olarak güncellenen ve sürekli yenileri eklenen ve özel tasarım duvar kağıtlarını bulabilirsiniz. Ayrıca kullanıcılar arası ve birbirinden güzel efektleriyle kamera özellikleri sizleri bekliyor. 

 

ÖZELLİKLER

uygulamamızın kullanıcılarına özel yaptığımız kendi tasarımlarımızdır. Her birinin tasarımı için özenle çalışılmaktadır. Ve sürekli yenileri eklenmektedir.

Türkçü Sözler kısmında eğlenceli bir şekilde(telefonunuzu sallayarak) rastgele olarak, sözlere ulaşabileceksiniz.

Kamera kısmında bir birinden güzel ve özel efektleriyle telefonunuzun desteklediği en yüksek kalitede fotoğraflar çekebilecek ve bunları telefonunuza kayıt edebileceksiniz.

Bir diğer özelliğimiz ise Mesajlaşma özelliğidir. Mesajlaşma kısmında çevrim içi kullanıcı sayısını görebilir ve uygulamadan çıktığınızda silinen toplu sohbete dahil olabilirsiniz. 

Şık tasarımı, kullanıcı dostu arayüzü ve kolay anlaşılır kullanımı için çok uğraştık. Bunlara ek olarak bizi en çok uğraştıranlardan birisi de “kota dostu uygulama” yapma isteğimizdi. Bunu başarabilmek adına uygulamamız tahmin ettiğimiz sürenin çok daha fazlası bir sürede tamamlanabildi. Ama sonunda başardık ve bu uğraşa değdi diyebiliriz.Siz değerli kullanıcılarımızın görüşleriyle ve uygulamamızı kullanım sıklığıyla bunu daha iyi anlayabileceğiz.

Yorum Yapabilirsiniz

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.