Sitemize eklemek istediğiniz program veya makale varsa üstteki butona tıklayınız.

Kayan Menü Nettetek
UC BrowserHD Windows Phone Tarayıcı İndir Nettetek.Net

UC BrowserHD Gizlilik Tarayıcısı

Lisans / Fiyat: ÜCRETSİZ
Sürüm: Cihaza göre değişir.
Eklenme: Eylül 19th, 2017
Dil: TÜRKÇE
Boyut: 2,35 MB - 10,18 MB
Üretici: UC Mobile
Ekleyen: SalihSari
İNDİR
UC BrowserHD Gizlilik Tarayıcısı
Oy ver

, UCweb Inc. tarafından telefonlar ve PC Windows için tasarlanmış ücretsiz bir web tarayıcısıdır.

UC BrowserHD mümkün olduğunca çok sayıda 8 MB çerçeve içerisinde birçok özellik sunar ve telefonunuzu kullanırken kullanacağınız türden bir portre boy oranı için özel olarak hazırlanmıştır. Sekmeye geçişten salt salt metin taramaya, doğrudan SD karta kaydetme veya bir resim şifresi kullanma gibi daha modern özelliklere kadar birçok özellik sunuyor.

 

Herkes için basit, herkes için yeterince gelişmiş

UC BrowserHD, onu açtığınız andaki etkileyicidir, ancak çok uzun süre sonra çok daha etkileyici hale gelir. Sayfaları hızlı bir şekilde yükler ve bunları masaüstündeki Chrome veya Firefox’dan beklediğiniz hassasiyetle oluşturur (ekran boyutu izin verir). Aynı şekilde, sorunsuz bir sekme değiştirme özelliğine sahiptir ve her yeni sekme, en alakalı ve kullanışlı web sayfalarına anında erişmek için kullanabileceğiniz tamamen özelleştirilebilir Hızlı Arama özelliğine sahiptir.

Tarayıcı da oldukça esnektir. Verileri kaydetmek için yalnızca Metin Yalnız Modu var. Gece geç saatlerde bir restorandaysanız ve gözlerinizi zorlamak istemiyorsanız, Night Mode’un belli bir fayda vardır. Uygulamanın “Hız Modu” ne yaptığına her zaman açık değildir, ancak bağlantınız titreksiyse yardımcı olabilir. Hepsinden önemlisi, bir masaüstü kullanıcısı olarak ziyaret edebilir veya tarih kaydetmeden gizli moda gözatabilirsiniz, gerekliyse – ev bilgisayarınızda kullandığınız özelliklerin hiçbirini kaçırmazsınız, ancak a tarafından engellenmeyecektir. Tarayıcınız telefonunuz için de optimize edilmemiştir.

 

Güvenli, zarif, ama belki de biraz özensiz

Yani, UC BrowserHD bugüne kadar çok iyi istifleniyor. Ancak biraz daha somut istatistikler: tarayıcı html5test ve Acid3 testi için azami performans sergiliyor. Masaüstünde Firefox ve Chrome, en azından bu testleri gerçekleştirin. Her iki test de iyi kurulmuş ve web geliştiricileri ve güç kullanıcıları tarafından karşılaştırma noktaları olarak kullanıldığından bu harika bir işaret değildir. Yine de, Facebook gibi en yaygın web sitelerinde fark fark edilmemektedir. Yalnızca HTML5’i yoğun olarak kullanan çok modern web sitelerinde sorunlara neden olur.

Öte yandan, arayüz makul bir şekilde cilalanmış ve sorunsuz çalışıyor ancak şu anda bu tarayıcıların sunmadığı birkaç güvenlik özelliği var. Bunların arasında şef, tarayıcınız için desen tabanlı bir şifre gibi davranmak için telefonunuzdaki bir görüntüyü seçebilmenizi sağlayan yenilikçi bir “resim şifresi” özelliğidir. Bu, cihazın tamamı için bir seçenek olsaydı daha iyi olurdu, ancak olduğu gibi, iş, bankacılık ve daha pek çok şey için kullanabileceğiniz bir tarayıcıda hoş karşılanacak bir özelliktir.

 

Hepsini bir araya koy

Genel olarak, UC BrowserHD iyi bir mobil tarayıcı oluşturan tüm bileşenleri alır ve bunları tek bir uygulamaya koyar. Kullanım kolaylığı, hız ve doğruluk ile birleştiğinde, geçmişteki çoğu mobil tarayıcıyı sudan arındırır. Çağdaş rekabetle mesele biraz daha az açıktır: oluşturma motoru birçok web sitesinde sorunlara neden olmaz, ancak Firefox veya Chrome’la karşılaştırılamaz.

Uygulama ücretsiz olduğundan, denemekten kaybedeceğiniz pekte bir şey yok.

Yorum Yapabilirsiniz

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.