Sitemize eklemek istediğiniz program veya makale varsa üstteki butona tıklayınız.

Kayan Menü Nettetek

Photoshop ile Çalışmalara Duman Etkisi Verme

Eklenme: Eylül 30th, 2017
Ekleyen: SalihSari
Photoshop ile Çalışmalara Duman Etkisi Verme
Oy ver

ile çalışmalara duman etkisi(efekti) nasıl verilir? Hangi noktalara dikkat edilmeli? Gerekli dosyalara nereden ulaşabilirim? Bu yazımızda tüm bu sorulara cevap vermeye çalışacağız.

Fotoğraflara duman etkisi nasıl verilebileceğini anlattığımız video aşağıdadır. Henüz yeni başladığımız Photoshop derslerimizin ikincisinde,  Fotoğraflarımıza , nasıl verilir detaylı bir şekilde anlatmaya çalıştık.

Kullandığımız görselin ilk hali, sonraki hali ve Photoshop proje dosyasını aşağıdaki linkten “.zip” formatında indirebilirsiniz.

Proje Dosyaları

 

Duman efekti ekleme işleminde kullandığımız özel fırçaları, aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

Kullandığımız Fırça Seti Dosyaları

Fırça setini nasıl yükleyeceğiniz, videoda detaylı bir şekilde anlatılmıştır.

 

Henüz 2. videomuz bu yüzden eksiklerimiz, hatalarımız olabilir. Anlayışınız için teşekkür eder, eksiklerimizi hatalarımızı YouTube yorumlarıyla veya sitemizdeki ilgili yazının altındaki yorum kısmıyla iletmenizi ve daha kaliteli videolar çekmemiz için yardımcı olmanızı rica ederiz.

Ayrıca grafik tasarım, yazılım, web tasarım, program tanıtımı ve kullanımı gibi konularda öğrenmek istediğiniz ve anlatım videosunu çekmemizi istediğiniz konuları da yorumlarla veya iletişim formumuzdan bizlere iletebilirsiniz.

 

 

Yorum Yapabilirsiniz

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.